Ajansımız

Reklam ajansı, müşterileri için, reklam oluşturma, planlama ve yönetimine odaklanan ve bazen promosyonun farklı türleriyle de ilgilenen, hizmet bazlı bir işletmedir. Reklam ajansı müşterisinden bağımsızdır ve müşterisinin ürün ve hizmetlerinin satışını dışarıdan bir bakış açısıyla ele alır. Bir ajans, aynı zamanda müşterilerinin genel pazarlama ve marka stratejilerini ve satış promosyonlarını ele alabilir. Reklam ajanslarının müşterileri genellikle işletmeler, kuruluşlar, dernekler ve devlet daireleridir. Ajanslar, bir kampanyayı destekleyecek olan televizyon reklamlarını ve radyo reklamlarını hazırlamaları için tutulabilir. Dijital ajanslar, kendilerini diğer reklam ajanslarından, web tasarımı / geliştirmesi, arama motoru pazarlaması, internet reklamları/pazarlaması veya e-işletme/e-ticaret danışmanlığı hizmetleriyle farklılaştırabilirler.

Reklam ajansı, yaratıcılığa, planlamaya ve tanıtım yönetimine dayalı, bağımsız ve ticari bir hizmet sektörüne bağlıdır. Bir ajans, müşterisine pazarlama ve iletişim konularında referanslar göstermeli, değişik teknikleri kullanarak basın yoluyla yayılmayı sağlamalı ve bu tanıtım yolunu kullanırken uygun fiyat için yönetenlerle anlaşma yapabilmelidir. Bir Reklam ajansı müşterilerinden ve müşterileri adına iş ilişkisi içinde olduğu medya araçlarından ve tanıtım yöneticilerinden bağımsız olmalıdır. Buna rağmen medya ajansı müşterisi adına çalışır, kendi adını kullansa bile müşterisinin adına iş yapar. Tanıtım ajansı, pek çok meslek dalında konusunda uzman olan kişilerden oluşur. Ajanslar, bir tanıtımın oluşumundan reklamın müşteriye geri dönüşüne kadar tüm aşamaların yönlendirilmesi ve kontrolünden sorumludur.

Bünyesinde; yaratıcı fikir kadrosu, görsel tasarım ekibi, prodüksiyon ekibi ve strateji planlama uzmanları bulunmaktadır.Reklam ajansımıza gelen bir markanın kurumsal kimlik tasarımı aşamasından, reklam kampanyasının planlanıp yayınlanması aşamasına kadar geçen süreçteki tüm hizmetleri bünyesindeki ekibi ile hazırlamaktadır. Markanın pazarlama stratejileri doğrultusunda hedef kitle analizi, yaratıcı fikir ve reklamların görselleştirilmesi, doğru mecraların belirlenerek ‘nokta medya planlama’ hazırlanması ve satın almaların yapılması süreçteki hizmetlerden bazılarını oluşturmaktadır.

  • AdresHacıilyas Mh. Kadıağa Cd. No:15
    Milas 48200 Muğla-Türkiye
  • İletişimTel: (252) 513 2525
    Fax: (252) 513 3232
    E-mail: info@milbassan.com

Neredeyiz

İş Ortaklarımız

  • Bodrum ReklameviEski Çeşme mah. Turgutreis cad. No:247 Avni Kaya iş Merkezi Gümbet Kavşağı Bodrum - Muğla
  • İletişim +90 252 316 78 78 / 313 50 02 pbx

Copyright © 2015 - 2020 MİLBASSAN

Scroll to Top