Milbassan

Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa ve reklam sektöründe deçeşitli kolaylıklar sağlamıştır.Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı bir biçimde firmamıza entegre etmiş ve en iyiyi sunmayı başarmış durumdayız.

7 yılı aşkın süredir Muğla, Milas’ta faaliyet gösteren firmamız sektorümüzdeki gelişen yeniliklerle yıllardır verdiğimiz kaliteli ve özverili hizmeti devam ettirmeyi planlamaktayız.

Vizyonumuz Faaliyet gösterdiğimiz şirketlerde dünyanın atılımlarını yönlendiren güçlendiren biri olmak, standartları belirleyecek kadar iyi olmak ve en iyi olmayı hedeflemek, daime kendimizden ve rakiplerimizden daha iyisini yaparak sürekli gelişmek, geliştirmek, fark yaratmak, ilerlemek ve sürdürülebilir sosyal geleceğin hazırlayıcısı olmak. Misyonumuz, bugüne kadar yarattığımız bütün değerlere sahip çıkarak işe odaklanmak, çalıştığımız alanlarda en kaliteli hizmet üretimini sunmak, işimizle ilgili akla gelen ilk isim olmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sürekli kılmaktır. Değerlerimiz Güvenilirlik, Adil Olmak, Dürüstlük, Yaratıcılık, Hizmet Odaklılık, Çevreye Duyarlılık, Takım Ruhu, İnsana Saygı… Kalite Politikamız Biz MİLBASSAN Yönetimi ve Çalışanları; “Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını doğru anlayıp, siparişten ürün teslimine kadar gerçekleşen tasarım, üretim, montaj ve sonrası hizmetler sürecinde, istenen şartları en ekonomik ve en uygun sürede karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacağımızı; Bu bilinçle gelişen teknolojiyi takip ederek, hep birlikte, ürettiğimiz ürün ve verdiğimiz hizmetleri sürekli iyileştirme gayreti içinde olacağımızı taahhüt ederiz.” MİLBASSAN’nın temel amacı sürekli büyüyerek kendi sektöründe lider olmaktır. Başarıya ulaşmak için bizimle çalışan tüm kişi ve firmaların sağlık, emniyet ve güvenliğine azami önemi gösteririz. Firmamızda görev yapan tüm kişiler sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik konularının faaliyetlerinden sorumludurlar.

  • AdresHacıilyas Mh. Kadıağa Cd. No:15
    Milas 48200 Muğla-Türkiye
  • İletişimTel: (252) 513 2525
    Fax: (252) 513 3232
    E-mail: info@milbassan.com

Neredeyiz

İş Ortaklarımız

  • Bodrum ReklameviEski Çeşme mah. Turgutreis cad. No:247 Avni Kaya iş Merkezi Gümbet Kavşağı Bodrum - Muğla
  • İletişim +90 252 316 78 78 / 313 50 02 pbx

Copyright © 2015 - 2020 MİLBASSAN

Scroll to Top