Baskı Hizmetleri

Milbassan tüm matbaa işlerini kendi bünyesinde bulunan baskı öncesi dijital baskı bilgisayar tasarımı ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Sanatkarlığın, ustalığın ve temiz işçiliğin değer taşıdığı ülkemizde matbaacılık bilindiği gibi çok büyük sorumluluk taşımaktadır. Görsellik konusu ve emekçiliği ile diğer iş gruplarından kendini soyutlamış büyük bir hızla devam etmektedir. Bizler bu yenilikleri en yakından takip etmekle kalmayıp, kendi sınıflarında seçkin personel ile de iş yapılandırmasını güçlendirmekteyiz. Amacımız en iyiyi sizlere sunabilmektir.

Tabela

Totem

Milbassan çevredeki görsel açıdan en uygun noktaları yol güzergahı üzerinde saptayarak firmanızı en iyi şekilde temsil edecek totem uygulamasının, tümünü kendi bünyesinde geliştirir ve uygular.

Billboard

Firmamız bölgenin en uygun noktalarında reklam panolarına sahiptir. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda gerekli her noktayı kiralar.

Raket

Durak ve alışverş merkezleri gibi kitlelerin toplandığı alanların expertizini yapmış olan tecrübeli ekibimiz markanızı bu noktalara profesyonel şekilde taşıyacaktır

Yönlendirme Tabelaları

Alüminyum, alüminyum kompozit panel, polikarbon levha, pleksiglas, dekota, led ve adaptör çeşitleri, mimari yönlendirme sistemleri, display ürünler, viniller, folyolar, opak folyolar, özel efekt folyoları tasarım yaptığımız başlıca ürünlerdir. Cnc kesim, dekoratif özel tasarım pleksi ürünler, derzleme ve ebatlama da uzman olarak hizmet verdiğimiz alanlardandır.

Flama ve Bayrak

Milbassan ayrıca İpe Dizili Bayrak, Roll Up, Kırlangıç Bayrak, Poster Bayraklar,Saçaklı Takdim Bayrağı, Plaj Bayrakları, Olta Bayraklar, Yelken Bayraklar, Masa ve Makam Bayrakları konularında hizmet vermekte olup yatay yada dikey her boyutta Flama tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır..

Led Pano

Günümüz reklam dünyasında LED Tabela sistemleri ve Led Kayan Yazı Sistemleri yani akıllı tabela sistemleri büyük gelişme sağlamış ve reklam sektöründe yeni bir çağ açmıstır. Bu dogrultuda Milas'da Tabela sektöründe Led Tabela Sistemlerine büyük ilgi artışının artık caddelerde büyük,küçük işletme gözetmek sizin bir çok işletmenin tercihi olmustur. Firmamız LED tabela imalatı yapmakla beraberinde, diğer Tabela çesitleri ile Işıklı Işıksız olmak üzere bir çok model ve renk çesitliliği ile hizmet vermektedir.

Araç Giydirme

Firmamız her boyut veya tonajda araç giydirme uygulamalarını profesyonel tasarım ve uygulama ekibiyle başarı ile çözmektedir.

Serigrafi

Serigrafi atölyemiz uygun olan her materyal üzerine uygun pigmentlerle baskı uygulamaktadır.

Branda Baskı

Milbassan, esnek materyaller üzerine de profesyonel baskı hizmeti vermektedir

Dijital Baskı Nedir ?

Dijital Baskının en önemli avantajlarından biri hız'dır. Diğer baskı sistemlerinde olan ön hazırlık aşaması ( Flim, Kalıp v.s ) Dijital baskıda yoktur. Az adetli baskılarda düşük maliyet avantajı vardır. Çeşitli gramajlarda ve kağıt türlerinde çeşit fazlalığı Kuşe, 1. hamur, dokulu kağıtlar, Opak çıkartma, Şeffaf çıkartma v.s baskı imkanı sunar.


A4 - 32x48 e kadar dijital baskı
48X69 a kadar Ofset Baskı

Branda, Kompozit Materyaller veya saç pano uygulamalı diş cephe 4renk baskı.

Solmaya karşı garantili plotter folyo kesim baskı

  • AdresHacıilyas Mh. Kadıağa Cd. No:15
    Milas 48200 Muğla-Türkiye
  • İletişimTel: (252) 513 2525
    Fax: (252) 513 3232
    E-mail: info@milbassan.com

Neredeyiz

İş Ortaklarımız

  • Bodrum ReklameviEski Çeşme mah. Turgutreis cad. No:247 Avni Kaya iş Merkezi Gümbet Kavşağı Bodrum - Muğla
  • İletişim +90 252 316 78 78 / 313 50 02 pbx

Copyright © 2015 - 2020 MİLBASSAN

Scroll to Top