Biz Kimiz

2005 yılında Muğla Milas’ta MİLBASSAN (Milas Basım Sanayi) olarak kurulan firmamımız, matbaa sektöründe her geçengün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir. Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa ve reklam sektöründe deçeşitli kolaylıklar sağlamıştır.Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı bir biçimde firmamıza entegre etmiş ve en iyiyi sunmayı başarmış durumdayız.

Milbassan

 • Marka Yaratmak (100%)
 • Tasarım (100%)
 • Sürat (100%)
 • Titiz Çalışma (100%)

Reklam Ajansı

Milbasan; Marka Yönetim, Marka Danışmanlığı, İnteraktif Medya Hizmetleri, Tasarım, Uygulama ve Baskı Hizmetleri veren tam donanımlı bir iletişim ve organizasyon ajansıdır.Uzman kadrosuyla hizmet veren firmamuz marka ve tüketici arasında yeni ve etkileyici bir diyalog oluşturacak “Marka Fikirleri” üretmektedir. Güçlü markalar yaratmak ve markalara değer katmak isteyen firmalara marka yönetimi ürünleri, iletişim çözümlemeleri ve uzun soluklu bir marka hayatı için projeler sunmaktadır. Bu doğrultuda Milbassan iletişimini üstlendiği marka ve kurum için tüm donanımını seferber etmektedir. Bizim için başarı hizmet verdiğimiz kurum, ürün / hizmet ya da markayı rakipleri arasından sıyırıp "Tercih Edilen" olmasını sağlamaktır. Firmamızın en önemli amacı "Müşteri Memnuniyeti"dir Milbassan 'ın Müşteri Memnuniyeti anlayışı “Müşterinin çıkarlarını korumaktır."Firmamız ayrıca bünyesinde bulundurduğu promosyon departmanıyla markanızı güncel kullanım eşyalarına uygulama konusundada uzmanlaşmıştır.

İnteraktif Hizmetler

Web Tasarımı

HTML5 - ASP - PHP

Dijital dünyada markanızı profesyonel olarak temsil edecek, her platforma uygun (responsive) özgün tasarım web siteler tasarlayarak rakiplerinizin önüne geçmenize ve güçlü bir imaj yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya

Günümüzde Her An İrtibat Halindeyiz

Dijital dünyada markanızın kullanıcılarına en doğru mesajı en hızlı kanalla ulaşmalarına imkan sağlayarak projeler yaratarak, marka ve kullanıcı arasında köprüler oluşturuyoruz

 • AdresHacıilyas Mh. Kadıağa Cd. No:15
  Milas 48200 Muğla-Türkiye
 • İletişimTel: (252) 513 2525
  Fax: (252) 513 3232
  E-mail: info@milbassan.com

Neredeyiz

İş Ortaklarımız

 • Bodrum ReklameviEski Çeşme mah. Turgutreis cad. No:247 Avni Kaya iş Merkezi Gümbet Kavşağı Bodrum - Muğla
 • İletişim +90 252 316 78 78 / 313 50 02 pbx

Copyright © 2015 - 2020 MİLBASSAN

Scroll to Top